معرفی مدرسه اوراکل

با اعتقاد به این شعار آغاز کرده ایم که " انسان هر کاری را هرچند خوب انجام دهد بازهم می تواند بهتر انجام دهد " و این بار آمده ایم تا کارهای خوب قبلی خود را بهتر انجام دهیم.

شرکت پناپند به عنوان صاحب امتیاز برند "مدرسه اوراکل" در سال 1390 توسط جمعی از مدیران با تجربه و کارشناسان متخصص ، با هدف گرد هم آوردن و هم افزایی متخصصان و اساتید مجرب در زمینه های مختلف  فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید.

اهداف و ماموریتهای ما ، پیشرو بودن در ارائه آموزشهای تخصصی و مشاوره حرفه ای در حوزه مهندسی نرم افزار و سیستم عامل و با محوریت استانداردهای آموزشی ORACLE می باشد.

مدرسه اوراکل با پشتوانه نیروی انسانی مجرب و کارآزموده که سابقه ارائه کیفی ترین خدمات فنی و آموزشی در کارنامه خود دارند و نیز با بهره گیری از جدیدترین و قویترین فناوریهای موجود در حوزه مشاوره و  آموزش تخصصی فعالیت خود را آغاز نموده است .

این مجموعه با تکیه بر معیارهای مطرح آموزشی ، کاملترین و کیفی ترین درس افزار های موجود ، استفاده از تجهیزات مناسب  و نیز بهره گیری از مدرسین و مشاورین متخصص و واجد شرایط سعی بر آن  دارد تا بهترین تامین کننده خدمات آموزشی و مشاوره‏‏ ای برای سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی باشد .

در زیر به چند مورد از ویژگیهای خدمات این شرکت اشاره می نماید :

 


۶ قدم تا موفقیت

مشتریان

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران شرکت مخابرات ایران بانک تجارت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شرکت پتروشیمی شازند بانک مسکن سایپا بانک پارسیان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده ایساکو مگفا تعاونی اعتبار ثامن الائمه همراه اول شرکت داده ورزی سداد